11 09 2017

Poranne utrudnienia i korki na autostradzie

11.09.2017, godz.: 07:59
Poranne utrudnienia i korki na autostradzie

Od rana tworzą się duże korki na autostradzie A2 już od Grodziska w stronę Warszawy. Jednym z powodów takiej sytuacji może być m.in. zdarzenie drogowe na wysokości autostradowych bramek.

Zdjęcia nadesłał do nas czytelnik. – Na pierwszych bramkach w stronę Warszawy był jakiś wypadek. Trasa zakorkowana – relacjonuje pan Łukasz.

Policja precyzuje. – Przed bramkami w Brwinowie kierowca stracił panowanie nad pojazdem, który  dachował. Później samochód postawiono na koła. Kierowcy nic się nie stało.  Został ukarany mandatem – mówi nam podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi