17 02 2019

Poranna kolizja w Żabiej Woli

17.02.2019, godz.: 10:21
Poranna kolizja w Żabiej Woli
Fot. GrodziskNews.pl

Dziś rano na ul. Warszawskiej w Żabiej Woli zderzyły się dwa samochody osobowe. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Informację o zdarzeniu przekazał nam czytelnik. – Witam. Był jakiś wypadek w Żabiej Woli, zderzyły się dwa passaty B5. Jest dużo policji, samochody rozbite na drzewach – poinformował Dawid.

Policjanci potwierdzają. – Dziś rano faktycznie doszło do kolizji z udziałem dwóch volkswagenów. Auta zderzyły się na ul. Warszawskiej w Żabiej Woli, prawdopodobnie do kolizji doszło podczas wyprzedzania. Nikomu nic się nie stało, kierujący byli trzeźwi. Jednym autem jechała kobieta, drugim mężczyzna – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi