10 06 2019

Poranna kolizja na Królewskiej. Udział brał 10-letni chłopiec

10.06.2019, godz.: 09:16
Poranna kolizja na Królewskiej. Udział brał 10-letni chłopiec
fot. GrodziskNews

Tuż przed godz. 7.30 na ul. Królewskiej w Grodzisku doszło do kolizji, w której uczestniczyli kierowca samochodu osobowego oraz 10-letni chłopiec jadący rowerem. – Na szczęście nikomu nic się nie stało – mówią służby.

Pierwszą informację o zdarzeniu od czytelnika. – Wypadek z udzialem rowerzysty w poniedziałek okolo 7.25 na skrzyżowaniu przy stacji benzynowej, kolo hipermarketu na Królewskiej – napisał do nas pan Rajmund.

Okazuje się, że doszło do lekkie potrącenia rowerzysty przez samochód osobowy jednośladem poruszał się 10-letni chłopiec. – Na szczęście 10-latkowi nic się nie stało, został na miejscu przebadany przez medyków, a ci zdecydowali, że nie ma konieczności zabierania chłopca do szpitala – mówi nam st. bryg. Krzystzof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku.

Nie ucierpiał także nikt z osobówki. – Przy zabezpieczeniu miejsca kolizji pracowały dwa zastępy straży – dodaje Tryniszewski.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata