11 10 2017

Popsuty autobus blokuje pas na Królewskiej. Duże korki

11.10.2017, godz.: 09:05
Popsuty autobus blokuje pas na Królewskiej. Duże korki
Fot. Pixabay

Kierowcy jadący ul. Królewską w Milanówku muszą się liczyć ze sporymi utrudnieniami w ruchu. Pas w kierunku Pruszkowa jest zablokowany przez popsuty autobus.

Informację otrzymaliśmy od czytelnika. – Na ul. Królewskiej tuż za stacją Orlen w Milanówku popsuł się autobus ZKA. Pas w kierunku Pruszkowa jest zablokowany i są bardzo duże korki. Na miejscu jest policja, która kieruje ruchem – mówi Paweł.

Nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia. – Do awarii doszło nad ranem. Autobus blokuje pas w kierunku Pruszkowa i policjanci kierują ruchem. Auta są puszczane wahadłowo, niestety pojazd popsuł się w takim miejscu, że nie ma możliwości zorganizowania objazdów, ale na miejscu są już serwisanci, którzy próbują go uruchomić. Nie wiemy jednak jak długo potrwa naprawa – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzeczniki prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

  • Artur Leśniewski

    Mała poprawka – do awarii doszło po godzinie 5 rano – jechałem o 5.30 rano i ten autobus już tam stał na światłach awaryjnych.

  • DD

    Godzinkę temu na ulicy rogu ulic Sienkiewicza i Stawowej stała ciężarówka i samochód osobowy. Prawdopodobnie doszło do stłuczki. Kierowcy nie mieli wyrzutów sumienia by blokować pas w centrum i czekać na policję. Na szczęście jest tam w miarę szeroko, więc można wyminąć pojazdy.

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi