06 11 2018

Popołudniowa kolizja na Żyrardowskiej

06.11.2018, godz.: 18:56
Popołudniowa kolizja na Żyrardowskiej
fot. GrodziskNews

Po godz. 17.00 na skrzyżowaniu ul. Żyrardowskiej z Wólczyńską doszło do zderzenia dwóch samochodów. Jednej osobie udzielano na miejscu pomocy medycznej.

Pierwszą informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Na Żyradowskiej, skrzyżowanie z Wólczyńską jakiś wypadek, na miejscu pogotowie, policja, straż pożarna – napisał w wiadomości do redakcji.

O szczegóły pytamy na policji. – Doszło do zderzenia pomiędzy kierującą oplem a kierowcą renault. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca oplem nie zachowała należytej ostrożności i najechała na tył renault – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik
prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

– Początkowo kierująca oplem uskarżała się na ból, ale po udzieleniu jej pomocy na miejscu okazało się, że to nic poważnego – dodaje Katarzyna Zych.

4

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi