13 01 2018

Popołudniowa awaria sieci trakcyjnej. Wukadki kursują z utrudnieniami

13.01.2018, godz.: 17:35
Popołudniowa awaria sieci trakcyjnej. Wukadki kursują z utrudnieniami
fot. Piotr Antos

Od kilku godzin trwają utrudnienia w kursowaniu pociągów na liniach WKD. Powód? Awaria sieci trakcyjnej, w związku, którą część kursów trzeba było odwołać, inne odbyły się w zmienionych relacjach.

Warszawska Kolej Dojazdowa. informuje, że w związku z awarią sieci trakcyjnej na odcinku pomiędzy przystankami Warszawa Ochota WKD – Warszawa Zachodnia WKD w torze nr 1 (tor prawy w kierunku Grodziska Mazowieckiego) od godz. 12:35 pociągi WKD na szlaku od stacji Komorów do stacji Warszawa Śródmieście WKD w obydwu kierunkach kursują wyłącznie po jednym torze, tj. po torze nr 2 (tor prawy w kierunku Warszawy) – informowała wkrótce po awarii wukadka.

Ostatni komunikat zamieszczony o godz. 16.00 głosi natomiast, że W ramach specjalnej organizacji ruchu pociągi wyruszające ze stacji Warszawa Śródmieście WKD realizują przejazd na pełnej relacji do przystanku Milanówek Grudów. Dla podróżnych udających się do/ze stacji Grodzisk Mazowiecki Radońska obowiązuje przesiadka na stacji Podkowa Leśna Główna do pociągów w skróconej relacji Komorów – Grodzisk Mazowiecki Radońska.

Zmiana planowanych odjazdów ze stacji Warszawa Śródmieście WKD i Komorów:

Odjazdy ze stacji Warszawa Śródmieście WKD w kierunku Grodziska Mazowieckiego – każda pełna godzina, tj:
• 17:00
• 18:00
Odjazdy ze stacji Komorów w kierunku Warszawy – 30 minut po każdej pełnej godzinie:
• 16:30
• 17:30
• 18:30

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi