14 11 2017

Ponownie wyłączą wodę

14.11.2017, godz.: 17:04
Ponownie wyłączą wodę
Fot. Pixabay

Mieszkańcy gminy Żabia Wola muszą przygotować się na kolejne odcięcia bieżącej wody. Po dzisiejszych wyłączeniach zaplanowali następne.

Na terenie gminy są prowadzone prace na sieci wodociągowej, dlatego też co kilka dni pojawiają się kolejne informacje o planowanych wyłączeniach wody. Dziś mieszkańcy ul. Topolowej w Żelechowie oraz ulic Jastrzębskiej, Skrajnej i Pszenicznej w Jastrzębniku przez kilka godzin nie mieli wody. Teraz żabiowolski magistrat poinformował właśnie o kolejnym wyłączeniu.

Tym razem wody nie będzie 18 listopada w miejscowości Józefina. Wyłączenie obejmie ulice: Mazowiecką, Warszawską, Szkolną, Kwiatową, Różaną, Poziomkową, Nową, Wesołą i Gałązki. Potrwa od godz. 9.00 do godz. 14.00.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi