13 04 2018

Ponad tysiąc ofert na Grodziskich Targach Pracy. Przyjdź już we wtorek

13.04.2018, godz.: 15:02
Ponad tysiąc ofert na Grodziskich Targach Pracy. Przyjdź już we wtorek
fot. PUP Grodzisk Maz.

W najbliższy wtorek (17 kwietnia) odbędzie się trzynasta już odsłona Grodziskich Targów Pracy. Pod względem liczby ofert zapowiada się rekordowo, bowiem osoby poszukujące zatrudnienia będą mogli wybierać spośród ponad tysiąca propozycji.

Tak wynika z informacji Powiatowego Urzędu Pracy w Grodzisku Mazowieckim, który do 11 kwietnia przyjmował zgłoszenia od firm i podmiotów zainteresowanych przedstawienie swojej oferty na targach. Podobnie jak w poprzednich edycjach można spodziewać się około dwudziestu przedsiębiorstw z sektora prywatnego. Tym razem pulę propozycji zatrudnienia zasili także policji. – W targach uczestniczyć będzie Komenda Stołeczna Policji poszukująca osób, które zasilą szeregi tej służby zarówno jako pracownicy cywilni, jak i mundurowi – mówi nam Hanna Wilamowska, dyrektor grodziskiego PUP-u. Sama policja będzie miała do zaoferowania, a przeszło drugie tyle stanowić będą pozostałe oferty – dodaje.

Wilamowska podkreśla, że na targach ponownie dominować będą propozycje pracy fizycznej, w sektorze produkcji, logistyki, usług. – Rynek zgłasza takie właśnie zapotrzebowanie. Pracodawcy szukają ludzi do pracy na stanowiskach fizycznych: w fabrykach, przy taśmach produkcyjnych, w charakterze pakowaczy, operatorów tryskarek czy wózków widłowych – wylicza szefowa grodziskiego urzędu pracy.

Na targach tradycyjnie nie zabraknie stałego zestawu instytucji goszczących na targach, takich jak: urząd skarbowy, Państwowa Inspekcja Pracy oraz Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Pracownicy tych jednostek udzielą uczestnikom targów interesujących ich porad. Nie zabraknie również indywidualnego wsparcia doradców zawodowych.

Odbędą się 17 kwietnia w godz. 10.00–13.00, tradycyjnie w budynku szkoły przy ul. Żwirki i Wigury 4.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi