11 03 2019

Pomóżmy uroczym bliźniakom

11.03.2019, godz.: 14:48
Pomóżmy uroczym bliźniakom
Fot. zrzutka.pl

Trwa zbiórka pieniędzy dla dwóch uroczych bliźniaków, dzieci dwojga strażaków z OSP Żelechów. U chłopców rozwija się wada główek, którą może powstrzymać kosztowna i niestety nierefundowana orteza.

Zakup tzw. ortezy kaskowej czy inaczej czaszkowej to koszt 15 tysięcy złotych. Tego rodzaju sprzęt jest nierefundowany przez NFZ, a rodzice chłopców nie zdołają pokryć kosztów ich zakupu z własnej kieszeni. Stąd prośba o pomoc, do której się przyłączamy.

– Jestem mamą bliźniąt, które potrzebują jak najszybciej założenia ortezy kaskowej. Przez złą diagnozę od samego początku przez lekarza pierwszego kontaktu wada główek powiększyła się w taki sposób, że w tym momencie jedyną szansą na bezinwazyjne leczenie jest kask, niestety bardzo drogi. Nie ma na niego żadnej refundacji. Bez tego kasku moje dzieci będzie czekała bardzo poważna operacja otwarcia czaszki. Dla tego PROSZĘ PAŃSTWA O POMOC. Niestety nie stać nas na tak duży wydatek – apeluje pani Anna, mama chłopców.

Każdy, kto chciałby wesprzeć akcję zbiórki pieniędzy, może zrobić to TUTAJ.

1

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi