17 09 2019

„Pomóż się przytulić” przynieś Pluszaka do Pawilonu Kultury

17.09.2019, godz.: 17:00
„Pomóż się przytulić” przynieś Pluszaka do Pawilonu Kultury
fot. biblioteka.grodzisk.pl

Grodziski Pawilon Kultury przyłączył się do akcji „Pomóż się przytulić”, w której każdy z nas może przyczynić się do uśmiechu dziecka. Jak to zrobić? Przynieś do Pawilonu pluszowego misia lub inną maskotkę, która trafi małych podopiecznych Centrum Zdrowia Dziecka.

Czym jest akcja? Oddajmy głos organizatorom. – Dziecko budzi się po operacji, ale wtedy jeszcze nie ma obok rodzica… jest w sali wybudzeń, a dookoła wiele nieznanych osób. Można sobie tylko wyobrazić jak może się czuć mały samotny człowiek po operacji. Wywołajmy uśmiech na twarzy dziecka, darując mu pluszaczka, do którego będzie mógł się przytulić, zanim zobaczy swoich rodziców – mówi Ann Ojer, inicjatorka akcji z „SOS Mieszkańcy Wawra Rodzicom z CZD”.

– W szpitalu CZD wykonywanych jest blisko 20 tyś operacji i zabiegów w pełnej narkozie. Nasz SOS przekazywał już wiele zabawek do sali wybudzeń ale tym razem robimy wielką akcję specjalnie dla dzieciaków z sali wybudzeń. Dziękuję wszystkim którzy do nas dołączą. Akcja zorganizowana jest we współpracy ze szpitalem CZD. Zabawki muszą być nowe. Zabawki można wysyłać lub przywieźć. Nie mogą być zbyt małe i nie powinny mieć małych elementów – dodaje.

Do akcji mogą przyłączyć się także grodziszczanie. Codziennie do końca września nowe pluszaki i maskotki można przynosić do Pawilonu Kultury przy ul. Westfala, w godzinach od 10.00 do 19.00.

Mat. organizatora
0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata