07 10 2018

Pomóż rozwijać rower miejski, zdobędziesz darmowe przejazdy

07.10.2018, godz.: 13:56
Pomóż rozwijać rower miejski, zdobędziesz darmowe przejazdy
fot. milanowek.pl

Od blisko dwóch miesięcy w Milanówku można korzystać z wypożyczalni roweru miejskiego, a także skuterów elektrycznych. Miasto ogród chce rozwijać tę ofertę wraz z infrastrukturą, dlatego pytanie o zdanie mieszkańców. Ruszyła internetowa ankieta, w której milanowianie mogą zgłaszać sugestie w tym temacie i przy okazji wygrać nagrody.

– Zachęcamy do wypełnienia ankiety mającej na celu zebranie informacji służących poprawieniu mobilności miejskiej w Milanówku i wyrażenia swojej opinii w sprawie poprawy bezpieczeństwa ruchu rowerowego, infrastruktury rowerowej, warunków mobilności w obrębie miasta oraz proekologicznych zachowań mieszkańców – wylicza milanowski magistrat.

W ankiecie pojawiają się pytania m.in. o lokalizacje dla nowych terminali rowerowych, zapotrzebowanie na ścieżki dla cyklistów czy częstotliwość korzystania z rowerów przez mieszkańców.

Udział w ankiecie zostanie nagrodzony. Respondenci będą mogli za darmowy wypożyczyć skuter na 10-minutową przejażdżkę lub na trzy godziny – rower. Wystarczy w ankiecie podać adres e-mail zarejestrowany w systemie.

Formularz elektroniczny dostępny tutaj.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi