20 10 2018

Pomóż naszym szkołom zawalczyć o wzorowe łazienki. Głosuj!

20.10.2018, godz.: 13:07
Pomóż naszym szkołom zawalczyć o wzorowe łazienki. Głosuj!
fot. Facebook/Domestos

Uczniowie szkół w Grodzisku i Milanówku biorą udział w konkursie plastycznym. Cel: zebrać jak najwięcej głosów internautów, bowiem najwyżej notowane placówki przejdą kompleksowe remonty i doposażenie łazienek.

Konkurs odbywa się w ramach programu Domestosa „Wzorowa łazienka”. – Nadrzędnym celem naszego programu jest poprawa stanu higieny i czystości w polskich szkołach, a tym samym zwiększenie bezpieczeństwa i dbałość o zdrowie najmłodszych. Fundujemy zwycięskiej szkole generalny remont szkolnej toalety o wartości 30 000 zł, a kolejne szkoły otrzymują nagrodę w postaci 5 000 zł na odświeżenie szkolnych toalet. Następne 100 szkół wyróżniamy rocznym zapasem produktów Domestos – podają organizatorzy.

Z naszego powiatu udział biorą dwie szkoły „Jedynka” w Milanówku oraz „Jedynka” w Grodzisku. Zaangażowanie dzieciaków widać po liczbie tworzonych przez nie prac plastycznych.

Głosujcie na nie i dajcie naszym szkołom szansę na wygraną.

Głosować można TUTAJ i TUTAJ.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi