09 05 2018

Polskie AC/DC powraca do Grodziska! 4 Szmery z koncertem dla bezdomniaków

09.05.2018, godz.: 13:01
Polskie AC/DC powraca do Grodziska! 4 Szmery z koncertem dla bezdomniaków
fot,. Jacek Kowalski

Zespół4 Szmery, jeden z najlepszych cover bandów grających utwory legendarnej grupy AC/DC po raz kolejny wystąpi w Grodzisku i to w szczytnym celu. Zagrają bowiem koncert na rzecz psich podopiecznych Grodziskiej Straży Zwierząt. Ten już w piątek (11 maja) godz. 19.00 w „Grillu pod Dębem”.

„Thunderstruck”, „Highway to hell”, czy „Back in black” – któż nie zna tych utworów. Mocne rockowe brzmienie, świetne riffy, znakomite solówki oraz charakterystyczny wokal (ostatnio Briana Johnsona zastąpił Axl Rose z Guns’n’Roses). To od zawsze były cechy AC/DC. Grupa Angusa Younga ma miliony fanów na całym świecie, są również zespoły, które grają w hołdzie dla AC/DC.

Jednym z nich jest grupa 4 Szmery. – Połączyła nas wspólna fascynacja jednym z największych bandów tego świata – AC/DC. Bo można być fanem, ale z czasem jak napisał o nas ostatnio red. Piotr Metz „słuchanie już nie wystarcza” – opisują swoje początki członkowie zespołu. Muzycy znakomicie czują się w repertuarze AC/DC, a wokal Roberta Mastalerza doskonale wpisuje się charakterystykę utworów kapeli z Antypodów. Zespół 4 Szmery jest uważany za najlepszy AC/DC tribute band w Europie.

Grupa ta w najbliższy piątek wystąpi w Grodzisku. Koncert organizuje SOZ Straż Zwierząt Powiatu Grodziskiego. – Całkowity dochód z imprezy przeznaczamy jak zwykle dla naszych podopiecznych – mówią organizatorzy. A koszt wejściówki to 20 zł.

Koncert odbędzie się na terenie restauracji Grill pod dębem przy ul. Żytniej 37. Początek o godz. 20.00 (wejść będzie można już od godz. 19.00). Przed koncertem 4 Szmerów publikę rozgrzeje nasz rodzimy artysta młodeo pokolenia Kuba Gołębiowski.

Szczegóły wydarzenia tutaj.

Patronem medialnym imprezy jest portal GrodziskNews.pl.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi