27 04 2017

Policyjny pościg za motocyklistą

27.04.2017, godz.: 19:01
Policyjny pościg za motocyklistą
Fot. GrodziskNews.pl

W czwartkowe popołudnie grodziscy policjanci prowadzili pościg za motocyklistą, który nie zatrzymał się do kontroli. Mężczyzna został zatrzymany w Urszulinie.

Informację o pościgu otrzymaliśmy od czytelnika. – Kwadrans temu na wyjeździe z osiedla Książenice byłem świadkiem początku pościgu policji za motocyklistą na „ścigaczu”, który nie zatrzymał się do kontroli. Zaczął uciekać w kierunku Grodziska ul. Nadarzyńską – poinformował nas Krzysztof.

Do zdarzenia doszło po godz. 18.00. – Motocyklista nie zatrzymał się do kontroli więc policjanci ruszyli za nim w pościg. Niedługo potem został zatrzymany w Urszulinie. Mężczyzna miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów i to prawdopodobnie był powód dla którego uciekał – mówi nam asp. Szt. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Za złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów grozi kara nawet do trzech lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi