18 06 2018

Policyjna jednostka w Podkowie ma nowego szefa

18.06.2018, godz.: 13:02
Policyjna jednostka w Podkowie ma nowego szefa
fot. KPP Grodzisk

Komendant powiatowy grodziskiej policji powołał dwóch policjantów na nowe stanowiska w Posterunku Policji w Podkowie Leśnej. Szefem jednostki został st.asp. Artur Duszyński, a na stanowisko starszego dzielnicowego został mianowany sierż. szt. Kamil Oleksiak.

Mianowanie odbyło się w piątek w obecności przedstawiciele władz samorządowych – burmistrza Artura Tusińskiego. – Komendant powiatowy insp. Dariusz Lubański ogłosił swoją decyzję o mianowaniu dwóch policjantów tej jednostki na nowe stanowiska służbowe. Kierownikiem Posterunku od dziś został st.asp. Artur Duszyński, który od 12 lat pełni służbę w tej jednostce. Sierż.szt. Kamil Oleksiak, pełniący od kilku miesięcy stanowisko dzielnicowego w Podkowie Leśnej, został dziś zatwierdzony i mianowany na stanowisku starszego dzielnicowego – podała grodziska policja.

– Po wręczeniu rozkazów personalnych Komendant Powiatowy przedstawił całą obsadę posterunku, która została w pełni uzupełniona i wyraził nadzieję na dalsze duże zaangażowanie służbowe wszystkich funkcjonariuszy. Burmistrz miasta bardzo dobrze ocenił współpracę z policjantami posterunku na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców Podkowy Leśnej i zapewnił o swojej gotowości do współdziałania w tym zakresie – dodała.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi