12 05 2015

Policjanci zarekwirowali podrobioną biżuterię

12.05.2015, godz.: 09:38
Policjanci zarekwirowali podrobioną biżuterię
fot. Policja

Funkcjonariusze zwalczający przestępczość gospodarczą znów zarekwirowali w centrum handlowym w Wólce Kosowskiej podrobiony towar. Tym razem była to biżuteria.

Policjanci regularnie przeprowadzają kontrole w tamtejszym centrum handlowym. Bardzo często znajdują tam podróbki produktów znanych światowych producentów. Były już podrobione zabawki, czy ubrania. Ostatnio jednak znaleźli biżuterię.

Ich uwagę w szczególności przykuły pierścionki, obrączki i bransoletki damskie ze znakami towarowymi światowych marek oferowane na jednym ze stoisk. Po obejrzeniu asortymentu nabrali podejrzeń, że oferowane przedmioty mają bezprawnie naniesione logotypy znanych producentów. Zarekwirowali więc podejrzany towar. Jego łączna wartość to około 10 tys. zł.

Właściciele podrobionej biżuterii staną przed sądem. Za handel podróbkami grozi im grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do pięciu lat.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata