11 05 2018

Policjanci zarekwirowali narkotyki za ponad milion złotych

11.05.2018, godz.: 09:31
Policjanci zarekwirowali narkotyki za ponad milion złotych
Fot. policja

Ponad 25 kg marihuany zabezpieczyli stołeczni policjanci do walki z przestępczością narkotykową. 55-letni Mirosław Z. został zatrzymany na terenie powiatu grodziskiego.

Policjanci pozyskali informację, że 55-letni mieszkaniec powiatu pruszkowskiego może wprowadzać do obrotu duże ilości narkotyków. Wszystkie poszlaki wskazywały na to, że w jego miejscu zamieszkania może znajdować się znaczna ilość marihuany, która miała trafić na stołeczny rynek.

Funkcjonariusze ze stołecznego wydziału do walki z przestępczością narkotykową wraz z policjantami z wydziału do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw oraz samodzielnego pododdziału antyterrorystycznego policji w Warszawie zorganizowali akcję, która miała na celu zablokowanie wprowadzenia do obrotu tych narkotyków. W siłowni na terenie powiatu grodziskiego został zatrzymany 55-letni Mirosław Z. Potem Funkcjonariusze udali się do jego miejsca zamieszkania. Na balkonie znaleźli cztery pudła, w których schowane były worki z suszem roślinnym.

Ostatecznie zabezpieczono 25,5 kg marihuany, z czego można przygotować nawet 50 tys. porcji przeznaczonych na handel. Zatrzymany 55-latek został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Pruszkowie gdzie usłyszał zarzut. Mężczyzna jest podejrzany o udział w obrocie i posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Grozi mu nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Fot. policja.waw.pl

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi