24 01 2015

Policjanci w żabiowolskiej świetlicy

24.01.2015, godz.: 08:29
Policjanci w żabiowolskiej świetlicy
fot. KPP Grodzisk Maz.

Grodziscy policjanci spotkali się dziećmi w Świetlicy Motyle w Żabiej Woli. Funkcjonariusze opowiedzieli m.in. o swojej pracy oraz o bezpieczeństwie w sieci.

Spotkanie odbyło się w czwartek 22 stycznia. Policjanci przyjechali na spotkanie z uczestnikami półkolonii podczas ferii zimowych organizowanych przez Stowarzyszenie „Szansa” z Żabiej Woli.

W Świetlicy Motyle funkcjonariusze z wydziału ds. nieletnich opowiedzieli o tym jak należy się zachowywać w kontaktach z obcymi, a także jak poruszać się bezpiecznie w internecie. Opowiedzieli też co nieco o swojej pracy, a dzieci z uwagą słuchały policjantów. Największą frajdą sprawiła jednak możliwość obejrzenia radiowozu, a także kajdanek, czy przymierzenia policyjnej czapki oraz kamizelki kuloodpornej.

Policjanci zwrócili też uwagę na konieczność używania elementów odblaskowych do lepszej widoczności na drodze. Mundurowi wręczyli wszystkim uczestnikom odblaskową zawieszkę.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi