24 10 2016

Policja: utonięcie to prawdopodobnie nieszczęśliwy wypadek, ale…

24.10.2016, godz.: 12:02
Policja: utonięcie to prawdopodobnie nieszczęśliwy wypadek, ale…
fot. GrodziskNews

Wracamy do niedzielnych tragicznych zdarzeń w Baranowie. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 39-latek, który utonął w studni prawdopodobnie znalazł się w niej na skutek nieszczęśliwego wypadku. Funkcjonariusze nie wykluczają jednak nowych okoliczności w toku postępowania.

Przypomnijmy, że do akcji ratunkowej służby zostały wezwane na ul. Wspólną około godz. 17.00. Na miejscu okazało się jednak, że  strażacy mogli wyłowić już tylko ciało. Lekarz od razu stwierdził zgon, nie podejmowano w związku z tym resuscytacji.

Wczoraj niewiele było również wiadomo na temat okoliczności tego tragicznego zdarzenia, a jak jest dziś? – Podjęliśmy czynności w celu ustalenia przebiegu zdarzeń bezpośrednio przed utonięciem mężczyzny. Więcej na temat bezpośredniej przyczyny śmierci oraz
ram czasowych powie sekcja zwłok zlecona przez prokuraturę – mówi nam asp. szt. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. – Na wyniki autopsji trzeba będzie jednak poczekać – dodaje.

Tymczasem funkcjonariusze kontynuują dochodzenie w innym kierunku. – Będziemy ustalać szczegóły tego co działo się bezpośrednio przed zdarzeniem. Na dziś możemy zakładać, że doszło do nieszczęśliwego wypadku, ale na tym etapie postępowania brane są pod uwagę różne scenariusze – zaznacza Katarzyna Zych.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi