16 10 2017

Policja poszukuje świadków tragicznego zdarzenia przy trasie katowickiej

16.10.2017, godz.: 14:06
Policja poszukuje świadków tragicznego zdarzenia przy trasie katowickiej
fot. GrodziskNews

W minioną sobotę (14 października) przy drodze krajowej nr 8 w Żabiej Woli odnaleziono zwłoki 59-letniego mężczyzny. Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że 59-latek zginął tragicznie.

Na teraz niewiele więcej na ten temat wiadomo, dlatego też policji poszukuje świadków zdarzeń, które rozegrały się prawdopodobnie w sobotni wieczór – Nie znamy okoliczności śmierci mężczyzny, wiemy obecnie tyle, że jego ciało zostało znalezione przy trasie katowickiej około godz.22.00. I nie był to zgon z przyczyn naturalnych – wyjaśnia asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Policja szuka osób, które mogły widzieć, co się wydarzyło, a w szczególności kierowcy i pasażera samochodu, który w godzinach 19.30-21.00 zatrzymał się w okolicy przejścia dla pieszych. – Wstępnie przypuszczamy, że mogło dojść do śmiertelnego wypadku drogowego, ale potrzebujemy bliższych informacji od świadków zdarzenia. Bardzo prosimy osoby, które dysponują informacjami w tej sprawie, o zgłaszanie się do nas – apelu rzeczniczka grodziskiej komendy.

Informacje najlepiej kierować bezpośrednio do tej jednostki przy ul. Bartniaka 19, pod numerem telefonu (22) 755-60-10 lub pod 997 oraz 112.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi