14 02 2018

Policja porozmawia z mieszkańcami o bezpieczeństwie. Dwie debaty

14.02.2018, godz.: 11:48
Policja porozmawia z mieszkańcami o bezpieczeństwie. Dwie debaty
fot. KPP Grodzisk

Komendant powiatowy grodziskiej policji Dariusz Lubański  i szef komisariatu w Jaktorowie Bartosz Zając zapraszają mieszkańców Jaktorowa i Baranowa na debaty o bezpieczeństwie. Te odbędą się 22 i 23 lutego.

Hasło przewodnie debat społecznych organizowanych przez policjantów w nowej formule brzmi – Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”. Tematem spotkań będą przede wszystkim lokalne problemy mieszkańców związane z bezpieczeństwem, zdiagnozowane na podstawie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz priorytetowe działania dzielnicowych, ich rola w przygotowaniu przedsięwzięć z zakresu profilaktyki społecznej, odpowiadających na zgłaszane zagrożenia – zapowiada grodziska komenda powiatowa.

Policjanci zgodnie podkreślają, że organizowanie debat społecznych w tym zakresie ma na celu między innymi włączenie obywateli w wypracowywanie propozycji rozwiązań zmierzających do wzrostu poczucia bezpieczeństwa mieszkańców w środowisku lokalnym.

Dla mieszkańców gminy Jaktorów spotkanie odbędzie się 22 lutego 2018r. o godz. 11.00 w Urzędzie Gminy przy ul. Warszawskiej 33.  Mieszkańców gminy Baranów zapraszamy 23 lutego 2018r. o godz. 9.00 do Urzędu Gminy przy ul. Armii Krajowej 87.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi