16 04 2018

Policja: Mężczyzna z raną kłutą znaleziony na Sienkiewicza

16.04.2018, godz.: 15:15
Policja: Mężczyzna z raną kłutą znaleziony na Sienkiewicza
fot. GrodziskNews

Do naszej redakcji napływają dziś informacje jakoby w niedzielny wieczór w Grodzisku doszło do zdarzenia, w którym raniony nożem został mężczyzna.  – Mężczyzna trafił do szpitala z raną piersi, która wyglądała na kłutą – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

– Czy wiecie coś o pchnięciu nożem mężczyzny na Osiedlu XX-lecia? – pyta w dzisiejszej wiadomości do redakcji jeden z czytelników. Postanowiliśmy sprawdzić te doniesienia na policji.

– W niedzielę około godz. 19.30 otrzymaliśmy zgłoszenie od kobiety, która poinformowała, że zabrała z ul. Sienkiewicza i zawiozła do szpitala mężczyznę z poważnie wyglądającą raną klatki piersiowej. Dotychczasowy stan poszkodowanego mężczyzny w wieku 41 lat oraz konieczność skoncentrowania się na udzieleniu mu właściwej pomocy nie pozwoliły dowiedzieć się od niego, co się wydarzyło. Rana klatki była dość poważna, wyglądała na kłutą – opisuje sytuację asp. sztab. Katarzyna Zych. – Będziemy prowadzić dalsze czynności w celu ustalenia, co się wydarzyło – dodaje.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi