22 05 2019

Połączą dwa sołectwa? Ruszyły konsultacje

22.05.2019, godz.: 12:20
Połączą dwa sołectwa? Ruszyły konsultacje

Baranowska gmina rozpoczęła konsultacje społeczne dotyczące przyłączenia sołectwa Kaski Budki do sołectwa Kaski.

Mieszkańcy sołectwa Kaski Budki chcą połączenia dwóch wspomnianych sołectw. Dlatego też gmina Baranów chce poznać zdanie jak największej grupy mieszkańców zarówno miejscowości Kaski Budki, jak i Kaski i organizuje konsultacje społeczne.

Te ruszyły już 16 maja i potrwają do 4 czerwca kiedy to zostanie zorganizowane specjalne spotkanie z mieszkańcami w remizie OSP Kaski o godz. 18.00. Wtedy też odbędzie się głosowanie. Chętni mogą zgłaszać swoje uwagi i opinie na piśmie do Urzędu Gminy Baranów, a także mailowo pisząc na adres urząd@gmina-baranow.pl. Pisma i maile przyjmowane będą do 31 maja.

Informacja o wynikach konsultacji zostanie opublikowana w ciągu 7 dni od ich zakończenia.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.