05 05 2018

Pół kilometra drogi do przebudowy

05.05.2018, godz.: 19:16
Pół kilometra drogi do przebudowy
Fot. Pixabay

Żabiowolski magistrat chce przebudować ul. Ku Rzece we Władysławowie. Ogłosił już przetarg na tę inwestycję.

Przebudowa ul. Ku Rzece została podzielona na etapy. Właśnie został ogłoszony przetarg na pierwszy etap. Obejmuje on przebudowę 493-metrowego odcinka drogi, która obecnie jest utwardzona kruszywem.

Zgodnie z zamówieniem na wspomnianym fragmencie ma się pojawić nawierzchnia bitumiczna, natomiast zjazdy do posesji i pobocza zostaną wzmocnione kruszywem. Droga zyska także odwodnienie systemem rozsączającym. Aby zrealizować to zadanie konieczna będzie również wycinka niektórych drzew.

Kiedy mieszkańcy mogą spodziewać się zakończenia robót? Termin realizacji zamówienia wyznaczono na 28 września tego roku.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi