11 09 2015

Pokonać Pilicę

11.09.2015, godz.: 17:24
Pokonać Pilicę
fot. Pixabay

W sobotę w Białobrzegach Pogoń Grodzisk powalczy o drugie w tym sezonie, a zarazem drugie z rzędu ligowe zwycięstwo. Rywalem będzie miejscowa Pilica. Początek meczu o godz. 16.00.

Po ostatnim spotkaniu ligowym w drużynie Pogoni panuje spory optymizm. Nie może być inaczej, skoro zdobyła upragnione i wyczekiwane trzy punkty. Morale znowu wzrosło i chcemy aby i po kolejnym spotkaniu było równie dobrze. Tym bardziej, że podopieczni Tomasza Matuszewskiego grają z zespołem, który zajmuje przedostatnie miejsce, dodatkowo na swoim obiekcie poniósł dwie porażki. Jednak to tylko suche statystyki, które – jak wiemy – nie grają. Weryfikacja nastąpi na boisku…

Pilica, jak wspomniano, zajmuje przedostanie 17. miejsce w tabeli III ligi. W dotychczas rozegranych sześciu spotkaniach podopieczni trenera Mirosława Siary wywalczyli cztery punkty, a złożyło się na nie złożyły się na nie zwycięstwo oraz remis. Bilans bramkowy: 7 goli strzelonych i 14 straconych. W ostatnim spotkaniu ligowym Pilica pokonała w meczu wyjazdowym Start Otwock 3-0. Bramki zdobywali dla niej Marcin Figiel, Konrad Rudnicki oraz Maciej Filipowicz. Jak zatem widać, po wcześniejszych niepowodzeniach Pilica się odbudowała, tym bardziej spotkanie Pogonią zapowiada się niezwykle ciekawie.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi