29 12 2017

Pokłócił się z szefem i zabrał mu samochód

29.12.2017, godz.: 19:05
Pokłócił się z szefem i zabrał mu samochód
Fot. KPP Grodzisk Maz.

Policjanci zatrzymali 26-latka podejrzanego o zabranie auta swojemu pracodawcy. Mężczyzna wcześniej pokłócił się z właścicielem pojazdu.

Funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie dotyczące kradzieży auta z jednej z posesji w Milanówku. Rozpoczęli więc poszukiwania chryslera wartego około 55 tys. zł. Auto zostało szybko odnalezione na terenie sąsiedniego powiatu. Z ustaleń policji wynikało, że samochód mógł zostać zabrany przez pracownika, z którym właściciel miał w ostatnim czasie konflikt.

Grodziscy policjanci zatrzymali 26-latka. Ten przyznał, że po kłótni z szefem chciał mu zrobić na złość i zabrał z zakładu jego auto i zostawił w innym miejscu. Andrzej R. usłyszał zarzut krótkotrwałego użycia samochodu. Przyznał się do winy i dobrowolnie poddał karze grzywny.

Za to przestępstwo można nawet na pięć lat trafić za kratki.

Dodaj Komentarz

  • adamos

    Hehe dobry koles ale nauczke napewno szef dostal bo to chyba szef ma zawsze racje 😉 a mlody pare groszy za ” imprezke” straci.

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi