10 01 2017

Pojeździsz na łyżwach także w Milanówku. Wkrótce start lodowiska

10.01.2017, godz.: 14:19
Pojeździsz na łyżwach także w Milanówku. Wkrótce start lodowiska
fot. Czytelnik Damian

Milanówek postanowił wykorzystać utrzymujące się niskie temperatury i zorganizować lodowisko dla mieszkańców. Oficjalny start ślizgawki zaplanowano na niedzielę 15 stycznia, niewykluczone jednak, że jeździć będzie można już od czwartku.

W ostatnich dniach do naszej redakcji zaczęły napływać pytania od mieszkańców zaciekawionych pracami prowadzonymi na terenie pływalni miejskiej przy ul. Sportowej. – Wczoraj byłam na spacerze i bardzo się zdziwiłam, bo nigdzie na stronach Milanówka nie ma informacji o planowanym otwarciu lodowiska. Zawsze jesteście ze wszystkim na bieżąco, to może wy coś wiecie? – dopytuje czytelniczka. Myślę, że mieszkańców Milanówka to by interesowało – dodaje.

Sprawdziliśmy zatem i mamy dla mieszkańców dobre wiadomości: milanowskie lodowisko jest już rozstawione, toczą się prace przygotowujące taflę. – Jesteśmy prawie gotowi, aby udostępnić lodowisko mieszkańcom. W założeniu miało ruszyć trochę później, ale prawdopodobnie już w czwartek będzie można jeździć na łyżwach. Niska temperatura się utrzymuje, dysponujemy też maszyną do utrzymania lodu w dobrej kondycji – mówi nam Wiesława Kwiatkowska, burmistrz Milanówka.

Oficjalne otwarcie obiektu włodarze planują jednak na niedzielę 15 stycznia o godz. 15.00. – Mamy nadzieję, że z lodowiska będzie korzystać wielu sympatyków jazdy na łyżwach. Plan są takie, by utrzymać obiekt do połowy marca, a jeśli pogoda pozwoli, to nawet końca marca – zaznacza gospodyni miasta ogrodu.

1

Dodaj Komentarz

  • michael

    Wodę wylano już kilka dni temu. Lodowisko od kilku dni już może funkcjonować. Na co czekacie, na odwilż z otwarciem?

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi