10

04 2016

Pogoń znowu przegrana w końcówce

Pogoń znowu przegrana w końcówce - Grodzisk News

Fatalna seria Pogoni Grodzisk trwa. Nasi piłkarze przegrali w ten weekend wyjazdowy mecz z Oskarem Przysucha, a bramkę na 0:1 stracili tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego w 93. minucie.

Od pierwszych minut mecz nie stał na wysokim poziomie. Obie strony próbowały stwarzać akcje podbramkowe, ale niewiele z nich wynikało, zaś strzałów było jak na lekarstwo. W rezultacie pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.

W drugiej odsłonie obraz gry nie uległ zmianie. Minuty mijały a na tablicy wyników wciąż widniał rezultat remisowy, który wprawdzie Pogoni nie zadowalał, jednak w walce o utrzymanie w trzeciej lidze każdy punkt jest niezwykle cenny. Mimo nie najlepszej gry nikt w grodziskim zespole nie spodziewał się, że demony z początku sezonu wrócą. O co chodzi? O przegraną w ostatnich sekundach pojedynku.

Gospodarze zwycięską bramkę strzeli z rzutu karnego, który sędzia podyktował w 93. minucie. Kiedy w końcu uda się przełamać impas? Najbliższa ku temu okazja będzie sobotę 16 kwietnia. Wtedy to Pogoń podejmie Pilicę Białobrzegi. Początek o godz. 13.00.

Skład Pogoni w meczu z Oskarem wyglądał następująco: Marczuk, Krajewski, Jadacki, Damyanov, Zakrzewski, Jaroń, Kołaczek, Wilanowski, Cesarek, Michalski, Dukalski. Ponadto zagrali: Kołodziejski, Cichowski.