02

04 2017

Pogoń zdemolowała rywala

Pogoń zdemolowała rywala - Grodzisk News

Piłkarze Pogoni Grodzisk wbili u siebie aż siedem bramek rezerwom Pogoni Siedlce. Rywali stać było tylko na jedno trafienie do bramki gospodarzy.

Od samego początku przewaga grodziszczan nie podlegała dyskusji i po raz kolejny pokazali, że prezentuje wyborną formę. Tym razem ofiarą padła Pogoń II Siedlce. Już w 11. minucie na prowadzenie GKS wyprowadził Michał Strzałkowski. Kilka chwil później, bo w 15. minucie do siatki gości trafił ponownie Strzałkowski. Asystę przy obu golach zaliczył nasz kapitan, Damian Jaroń. Naszym nie było mało, dalej wściekle atakowaliśmy. Niestety czasem chcieliśmy aż za bardzo czego efektem brak goli w tej odsłonie choć mieliśmy kilka świetnych okazji do ich zdobycia.

Druga połowa miała identyczny przebieg jak pierwsze 45 minut. W 53. minucie kolejne swoje trafienie w tej rundzie zanotował Kamil Kamiński. 56. minuta i Pogoń prowadziła już 4:0. Do siatki z rzutu karnego trafił niezawodny Jaroń. W 60. minucie chwila rozprężenia w naszych szeregach i goście zdobywają bramkę ? na listę strzelców w ekipie z Siedlec wpisał się Michał Panufnik. To tylko rozwścieczyło Pogoń. W 65. minucie swoją pierwszą bramkę w naszych barwach zdobył Michał Stasz. W 80. minucie kolejna asysta Jaronia. Tym razem skorzystał z niej Damian Kosiorek. W 89. minucie strzelał Kosiorek, piłka dotyka jeszcze zawodnika gości i wpada do siatki zrezygnowanego bramkarza Pogoni II Siedlce.

W sobotę w Grodzisku mieliśmy prawdziwy festiwal strzelecki. Forma zespołu Krzysztofa Chrobaka naprawdę robi wrażenie ? wygrywa, zdobywa wiele bramek, ale co najważniejsze widać że każdy gol, udane zagranie cieszy piłkarzy, co tylko świadczy o świetnej atmosferze w zespole.

Jednak znając trenera Chrobaka na prawdziwą radość przyjdzie po zakończeniu sezonu. A spełni się ona tylko wtedy, kiedy Pogoń Grodzisk wróci do III ligi. Takimi meczami jak dziś ten cel wydaje się bliski.

Kolejne spotkanie w następną sobotę o godzinie 12.00. W Przasnyszu Pogoń zmierzy się z tamtejszym Miejskim Klubem Sportowym.

Pogoń Grodzisk ? Pogoń II Siedlce 7:1 (2:0)
Bramki: Michał Strzałkowski x2, Damian Jaroń, Kamil Kamiński, Michał Stasz, Damian Kosiorek, samobójcza
Widzów: 400

Skład Pogoni: Balawejder, Czarnecki, Małkowski, Żółtowski, Krajewski, Enow, Kołaczek (77' Szewczyk), Jaroń, Kamiński (72' Pietraszek), Wilanowski (65' Kosiorek), Strzałkowski (59' Stasz)