18 08 2019

Pogoń wciąż bez punktu. Przegrywa w Elblągu

18.08.2019, godz.: 13:08
Pogoń wciąż bez punktu. Przegrywa w Elblągu
fot. Facebook/Pogoń Grodzisk Maz.

Nie udał się Pogoni Grodzisk wyjazd do Elbląga. Nasi piłkarze przegrali z miejscową Concordią 0:2 i w czterech kolejkach nowego sezonu nie zapisali na koncie ani jednego punktu.

Po wysokiej porażce na własnym boisku w środku tygodnia z Pelikanem Łowicz 0:5 podopieczni trenera Roberta Moskala jechali na sobotni mecz z Concordią w nadziei odwrócenia niekorzystnej karty. Niemniej jednak, to drużyna z Elbląga uchodziła w notowaniach bukmacherów za faworyta tego starcia. Grała wszak na własnym boisku z rywalem, który zaliczył w tym sezonie jak na razie same porażki.

Skromna grupa grodziskich kibiców, która wybrała się na mecz do Elbląga, liczyła jednak na dobrą grę i korzystny wynik. Nie udało się… W 24. minucie wynik spotkania na korzyść gospodarzy otworzył bowiem Sebastian Tomczuk, a ledwie pięć minut później na 2:0 podwyższył Dominik Pawłowski.

Czwarta porażka w czterech ligowych meczach nie napawa optymizmem, tym bardziej, że za tydzień w Grodzisku wcale nie będzie łatwiej o punkty. Pogoń zmierzy się bowiem z faworytem rozgrywek – Sokołem Ostróda. Po stronie pozytywów należy jednak zapisać, że w pierwszym składzie na mecz w Elblągu wyszło czterech wychowanków.

Co więcej – czy trzeba lepszej motywacji do walki o pierwszą wygraną niż perspektywa pokonania faworyta rozgrywek?

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.