18

08 2019

Pogoń wciąż bez punktu. Przegrywa w Elblągu

Pogoń wciąż bez punktu. Przegrywa w Elblągu - Grodzisk News

Nie udał się Pogoni Grodzisk wyjazd do Elbląga. Nasi piłkarze przegrali z miejscową Concordią 0:2 i w czterech kolejkach nowego sezonu nie zapisali na koncie ani jednego punktu.

Po wysokiej porażce na własnym boisku w środku tygodnia z Pelikanem Łowicz 0:5 podopieczni trenera Roberta Moskala jechali na sobotni mecz z Concordią w nadziei odwrócenia niekorzystnej karty. Niemniej jednak, to drużyna z Elbląga uchodziła w notowaniach bukmacherów za faworyta tego starcia. Grała wszak na własnym boisku z rywalem, który zaliczył w tym sezonie jak na razie same porażki. Skromna grupa grodziskich kibiców, która wybrała się na mecz do Elbląga, liczyła jednak na dobrą grę i korzystny wynik. Nie udało się? W 24. minucie wynik spotkania na korzyść gospodarzy otworzył bowiem Sebastian Tomczuk, a ledwie pięć minut później na 2:0 podwyższył Dominik Pawłowski. Czwarta porażka w czterech ligowych meczach nie napawa optymizmem, tym bardziej, że za tydzień w Grodzisku wcale nie będzie łatwiej o punkty. Pogoń zmierzy się bowiem z faworytem rozgrywek ? Sokołem Ostróda. Po stronie pozytywów należy jednak zapisać, że w pierwszym składzie na mecz w Elblągu wyszło czterech wychowanków. Co więcej ? czy trzeba lepszej motywacji do walki o pierwszą wygraną niż perspektywa pokonania faworyta rozgrywek?