25 06 2019

Pogoń uciszyła Huragan. Awansowała do III ligi!

25.06.2019, godz.: 21:44
Pogoń uciszyła Huragan. Awansowała do III ligi!
fot. Facebook Pogoń Grodzisk Maz.

Stadion grodziskiej Pogoni miał w dzisiejszym meczu z Huraganem Wołomin pozostać niezdobytą twierdzą, w której czerwono-biali wyłącznie wygrywają. I tak się stało! Wynik 4:0 zapewnił naszej drużynie zwycięstwo w barażu o awans do trzeciej ligi!

Podopieczni trenera Roberta Moskala przystępowali do dzisiejszego pojedynku ze świadomością, iż trzeba odrobić straty z pierwszego meczu, w którym grodziski zespół przegrał 0:1.

Piłkarze Pogoni od początku dzisiejszego starcia przeważali na boisku, byli agresywniejsi i budowali klarowniejsze akcje. Na pierwszego gola czekaliśmy do 26 minuty, gdy na listę strzelców wpisał się Mariusz Baranowski. Rozochoceni gospodarze poszli za ciosem, co zaowocowało bramką „do szatni”. W 45. minucie wynik na 2:0 podwyższył Michał Borychowski.

W drugiej odsłonie spotkania Pogoń nadal przeważała, ale na gole musieliśmy poczekać niemal do końca. W 84. minucie na 3:0 strzelił Jakub Kołaczek, a trzy minuty później wynik na 4:0 ustalił Adrian Grabowski. Tym samym: awans jest nasz!

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi