28 10 2018

Pogoń rozbiła Wilgę

28.10.2018, godz.: 12:54
Pogoń rozbiła Wilgę
Fot. Pixabay

Efektowne zwycięstwo grodziskiej Pogoni. W sobotę piłkarze Roberta Moskala rozgromili na wyjeździe Wilgę Garwolin aż 7:0.

Przewaga Pogoni w tym meczu nawet na chwilę nie podlegała dyskusji. Choć gospodarze dzielnie się bronili utrzymując do 35. minuty remis to w końcowy sukces jakim byłoby urwanie punków naszej Pogoni chyba sami nie wierzyli. Pogoń niczym czołg, w którym w pierwszym składzie zagrało aż sześciu wychowanków dosłownie zmiotła z powierzchni przeciwnika. Pierwszy na listę strzelców w 35. minucie wpisał się Patryk Szymański. W 41. minucie Pogoń prowadziła już 2:0. Gola zdobył Maciej Pietraszek.

W drugiej połowie goście pokazali, że pierwsza część gry to była tylko rozgrzewka. Strzelanie wznowili już w 48. minucie, kiedy to gola zdobył Damian Jaroń. W 72. minucie kapitan Pogoni ponownie wpisuje się na listę strzelców. W 80. minucie przypomniał się ponownie Szymański zdobywając swojego drugiego gola, by po chwili w 82. minucie skompletować hat-tricka. Wynik w 90. minucie ustalił Michał Strzałkowski zdobywając bramkę z rzutu karnego.

Kolejne spotkanie Pogoni już w najbliższą sobotę 3 listopada. O godzinie 13.30 w Złotokłosie piłkarze z Grodziska zagrają z ostatnią w tabeli Perłą.

Wilga Garwolin – Pogoń Grodzisk 0:7 (0:2)

Bramki: Szymański x3, Jaroń x2, Pietraszek, Strzałkowski

Skład Pogoni: Przyrowski, Jędrzejczyk, Skorupa (77′ Pieczyński), Pałuba D, Krajewski, Enow, Łabęda (75′ P. Jaroń), Jaroń (83′ Więckowski), Kołaczek (82′ Szewczyk) Pietraszek (69′ Strzałkowski), Szymański (83′ Gwardiak)

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi