18

09 2016

Pogoń rozbija kolejnego rywala

Pogoń rozbija kolejnego rywala - Grodzisk News

Pogoń nie zwalnia tempa. Tym razem podopieczni Krzysztofa Chrobaka pokonują 3:0 Ostrovię Ostrów Mazowiecka.

Od pierwszej minuty meczu stroną przeważającą była Pogoń. Ledwo usłyszeliśmy gwizdek sędziego, a w polu karnym gości znalazł się już Damian Jaroń lecz jego dośrodkowanie w ostatniej chwili zablokował obrońca gości. Kolejne minuty tylko potwierdzały, że to gospodarze zasłużenie są faworytem.

W 16. minucie Pogoń już prowadziła za sprawą George'a Enowa! W 19. minucie mogło być już 2:0 lecz piłka po strzale Maćka Wilanowskiego wylądowała na poprzeczce bramki Ostrovii. W 30 minucie kolejna okazja dla GKS-u. Tym razem sytuacji sam na sam z bramkarzem gości nie wykorzystuje Damian Jaroń.

Dwie minuty później piłkarze Chrobaka podwyższają prowadzenie ? gola po podaniu Jaronia zdobywa Kacper Jadacki. W końcówce pierwszej połowy Pogoń miała jeszcze jedną sytuację. Świetnie dośrodkował Jaroń lecz piłki nie sięgnął Damian Kosiorek.

W drugiej połowie Pogoń uspokoiła grę, kontrolowała jej przebieg, a goście nie mieli za bardzo pomysłu na to, aby zagrozić bramce strzeżonej przez Adama Marczuka. Ostrovia skupiła się na grze z kontrataku, ale przez cały mecz nie oddała choć jednego groźnego strzału.

W 79. minucie Kamil Kamiński pozbawia złudzeń rywali zdobywając trzecią bramkę. W doliczonym czasie gry Pogoń miała jeszcze dwie świetne sytuacje. Najpierw jednak Maciej Wilanowski trafił w słupek, zaś w ostatniej akcji meczu Bartek Nowak ? w boczną siatkę.

Po tym zwycięstwie Pogoń może pochwalić się świetnym bilansem 8 zwycięstw i 2 remisów! Teraz czeka nas wyjazd do Mławy na mecz z Mławianką. To spotkanie zostanie rozegrane za tydzień 24 września o godzinie 16:00.

Pogoń Grodzisk ? Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3:0 (2:0)

Bramki: George Enow, Kacper Jadacki, Kamil Kamiński

Pogoń: Marczuk, Pietraszek (72' Krajewski), Panufnik, Jadacki, Żółtowski (60' Sierociński), Kołaczek, Kosiorek (75' Nowak), Jaroń (56' Kamiński), Enow, Wilanowski, Stzałkowski

Ostrovia:  Łyziński, Korzeb, Małkiński, Lipski (81' Krzyżanowski), Zapatka, Wilczewski, Delyk, Dobosz, Wilczewski, Kobyliński, Zacheja (52' Nogaj)