15 07 2017

Pogoń poznała możliwych rywali w Pucharze Polski

15.07.2017, godz.: 18:25
Pogoń poznała możliwych rywali w Pucharze Polski
fot. Tomasz Barczyński/Facebook Pogoń Grodzisk Maz.

Podopieczni trenera Roberta Brudzińskiego poznali rywala z którym przyjdzie się nam zmierzyć w 2 rundzie okręgowego pucharu Polski. Szczegóły w rozwinięciu wiadomości.

23 sierpnia na wyjeździe grodziski zespół zmierzy się ze zwycięzcą pojedynku pomiędzy drużynami Kartofliska.pl oraz ETV Warszawa.

Obydwie nie występują w rozgrywkach ligowych, lecz jedynie w Pucharze Polski, dokładniej – w jego głębokich eliminacjach. W wyżej wymienionym starciu ciężko wskazać faworyta. Kartofliska debiutują w oficjalnym meczu, zaś dla ekipy ETV będzie to trzeci występ w pucharze. Jak dotąd nie przeszli jeszcze pierwszej rundy, a swój debiut w sezonie 2013/2014 okupili wysoką porażką 0:29 z Polonią Warszawa.

Na pewno to Pogoń będzie faworytem spotkania w drugiej rundzie pucharu, a ewentualna porażka odebrana byłaby jako wielka sensacja. Mecze tej rundy rozpoczną się o godzinie 17.00.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata