20 10 2016

Pogoń odpada po karnych

20.10.2016, godz.: 14:28

Pogoń Grodzisk Maz. po rzutach karnych odpada z rozgrywek o Mazowiecki Puchar Polski. W regulaminowym czasie gry w spotkaniu z Gromem Warszawa było 1:1.

Mecz ułożył się dla podopiecznych Krzysztofa Chrobaka najgorzej jak tylko mógł – już w 2. minucie Grom zdobył bramkę z rzutu karnego. Gospodarze dążyli do wyrównania, nie brakowało sytuacji, ale ich skuteczność tego dnia nie była na wysokim poziomie. Dopiero w 37. minucie po podaniu Macieja Pietraszka do wyrównania doprowadził Damian Jaroń.

Po zmianie stron trwało bicie w mur Pogoni. Goście przede wszystkim się bronili i starali się wybijać z rytmu rywali i dociągnęli tak aż do rzutów karnych. W nich lepsi okazali się gracze z Warszawy wygrywając 4:2. W naszej ekipie do siatki nie trafili Michał Strzałkowski oraz Bartłomiej Nowak i Pogoń musiała się pożegnać z pucharową przygodą.

Pogoni pozostaje skupić się na rozgrywkach ligowych. Najbliższy mecz zostanie rozegrany w sobotę w Ostrołęce. O godz. 11:00 piłkarze z Grodziska zmierzą się z występującą w tym mieście Tęczą Łyse.

Pogoń Grodzisk – Grom Warszawa 1:1 (k. 2:4)
Bramka: Damian Jaroń

Pogoń: Marczuk, Pietraszek, Jadacki, Panufnik, Żółtowski, Jaszczak, Enow, Szewczyk, Nowak, Sierociński, Jaroń. Ponadto zagrali: Kamiński, Strzałkowski, Małkowski, Rybak