14 05 2019

Pogoń o krok od baraży o awans

14.05.2019, godz.: 12:18
Pogoń o krok od baraży o awans
fot. Facebook Pogoń Grodzisk

Już w środę piłkarze grodziskiej Pogoni mogą sobie zapewnić awans do czerwcowych baraży o trzecią ligę. Prócz zwycięstwa w swoim meczu czerwono-biali muszą liczyć na sprzyjające rezultaty w innych spotkaniach.

– Trzynaście punktów przewagi (biorąc pod uwagę bezpośrednie mecze to nawet 14) na sześć kolejek do końca rozgrywek IV ligi. Co to oznacza w kontekście najbliższej kolejki (środa 15 maja)? Jeśli nasz zespół wygra w Falęcicach (godz.17.30) z LKS Promna, a drużyny Oskara i Błonianki zgubią punkty, zapewnimy sobie pierwsze miejsce w grupie i awans do czerwcowych baraży – mówią ludzie z Pogoni.

Grodziski zespół imponuje w całym sezonie regularną, wysoką formą, co widać po układzie ligowej tabeli. W rundzie wiosennej Pogoń spisuje się również dobrze jak jesienią.

– Tabela wiosny 2019. Na pierwszym miejscu równo i dobrze grający w tej rundzie Klub Sportowy Mszczonowianka. My tuż za plecami lidera. Przed naszym zespołem sześć spotkań. Prócz derbowego pojedynku w Błoniu zagramy z pięcioma z sześciu najsłabiej grających wiosną drużyn (Promna, Kozienice, Wilga, Perła, Radomiak II). Może uda się wskoczyć na czoło i tej klasyfikacji… – cieszą się ludzie z klubu.

W środę zatem mocno trzymamy kciuki za zwycięstwo i pomyślny układ w innych spotkaniach!

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata