21 05 2017

Pogoń na remis z Hutnikiem

21.05.2017, godz.: 16:00
Pogoń na remis z Hutnikiem
fot. Facebook Pogoń Grodzisk Maz./Maciej Barczyński

Remisem 1:1 zakończyło się dzisiejsze spotkanie wyjazdowe naszej Pogoni z Hutnikiem Warszawa. Szczegóły w rozwinięciu wiadomości.

Po ostatnim zwycięstwie z Mazovią wiedzieliśmy że kolejny mecz może być ciężki. Wpływ na to mogło mieć ogromne zmęczenie naszej drużyny połączone z presją z którą podopieczni trenera Krzysztofa Chrobaka musieli sobie poradzić. Poziom koncentracji na spotkanie z „Dumą Bielan” był na wysokim poziomie lecz ciężko się gra kiedy dostępu do własnej bramki strzeże niemal cała drużyna przeciwnika.

Gospodarze skupili się przede wszystkim na przeszkadzaniu w rozgrywaniu piłki przez nasz zespół. Starali się wybijać nas z rytmu w myśl zasady „każdy wynik punktowy jest dla nas cenny”. W pierwszej akcji bramowej Hutnik zdobywa bramkę. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Dośrodkowanie z rzutu rożnego i pierwszy przy piłce znalazł się Michał „Strzała” Strzałkowski i po chwili mieliśmy remis. W kolejnych minutach trwało bicie w mur Pogoni. Staraliśmy się lecz nie mogliśmy znaleźć recepty na pokonanie bramkarza gospodarzy.

Po przerwie zaczęliśmy mocniej atakować przez co narażaliśmy się na kontry Hutnika. W 85. minucie w takiej oto sytuacji gospodarze wyszli z groźną kontrą lecz na nasze szczęście od utraty gola uratował nas słupek.

Remis oczywiście nie jest dla nas zadowalający ale jak mawiał klasyk „jeżeli meczu nie można wygrać to trzeba go chociaż zremisować” Teraz przed nami przerwa. Za mecz z Tęczą Łyse będziemy mieli przyznane 3 punkty. Następnie zmierzymy się w meczu wyjazdowym z Bzurą Chodaków.

Hutnik Warszawa – Pogoń Grodzisk 1:1 (1:1)
Bramka dla Pogoni: Michał Strzałkowski

Skład Pogoni: Balawejder – Żółtowski (60 min. Kamiński), Czarnecki, Małkowski, Krajewski, Jaroń, Enow, Kołaczek, Pietraszek, Wilanowski (80 Szymerski), Strzałkowski (80 Kosiorek).

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata