26 05 2019

Pogoń mistrzem IV ligi!

26.05.2019, godz.: 14:57
Pogoń mistrzem IV ligi!
Fot. Pixabay

Stało się to co stać się musiało! Pogoń po remisie 2:2 z Błonianką Błonie została mistrzem IV ligi! To oznacza, że zawodnicy z Grodziska będą mogli już z pełną świadomością przygotowywać się do arcyważnego meczu barażowego.

W starciu z Błonianką tak jak przewidywano nie brakowało emocji i zaangażowania w grę ze strony obydwu drużyn. Po zawodnikach z Błonia nie było widać zmęczenia po środowej potyczce pucharowej z rezerwami Legii Warszawa. Lepiej w mecz weszła Pogoń która w 13. minucie za sprawą Michała Strzałkowskiego wyszła na prowadzenie. Radość jednak nie trwała długo. Chwilę później bo w 15. minucie do wyrównania doprowadził były zawodnik Pogoni, Marcin Gregorowicz. Trzy minuty później zespół z Grodziska znowu prowadził i znowu na listę strzelców wpisał się Michał Strzałkowski. Ale i tego prowadzenia nie udało się utrzymać. W 32. minucie Radosław Bartoszewicz ku uciesze kibiców z Błonia doprowadził do wyrównania.

Druga połowa choć zacięta nie przyniosła więcej bramek. Podział punktów stał się zatem faktem. I choć tego meczu zawodnicy Roberta Moskala nie wygrali to jednak po nim bardzo się cieszyli. Mistrzostwo IV ligi stało się faktem, pierwszy cel zatem zrealizowano. Teraz przed Pogonią drugi, niezwykle istotny.

Jednak za nim do niego dojdzie nasz zespół musi rozegrać jeszcze kilka kolejek ligowych. W następną sobotę o godzinie 15.30 w Grodzisku zagra z Wilgą Garwolin.

Błonianka Błonie – Pogoń Grodzisk 2:2 (2:2)
Bramki dla Pogoni: Michał Strzałkowski x2
Skład Pogoni: Folc. Borychowski, Jędrzejczyk, Małkowski, Krajewski, Łabęda (69′ Pietraszek), Baranowski, Kołaczek, Jaroń (69′ Pieczyński), Szymański, Strzałkowski (88′ Grabowski)

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata