08 03 2018

Pogoń lepsza od Ożarowianki przed startem rundy wiosennej

08.03.2018, godz.: 14:37
Pogoń lepsza od Ożarowianki przed startem rundy wiosennej
fot. Pixabay

W meczu kontrolnym przed startem rundy wiosennej IV ligi piłkarskiej Pogoń Grodzisk ograła Ożarowiankę Ożarów 4:1. Był to przedostatni sparing przed rozpoczęciem rozgrywek.

Spotkanie na boisku w Zielonkach upłynęło pod znakiem zdecydowanej przewagi grodziszczan. Akcje Pogoni nieźle się zazębiały, a w poszczególnych zagraniach na ogół nie brakowało dokładności. Taka gra owocowała golami.

Wynik po stornie czerwono-białych otworzył Kuba Kołaczek, wkrótce prowadzenie podwyższył Michał Strzałkowski. Ożarowianka odpowiedziała bramką kontaktową, jednak Pogoń nie zwalniała tempa. Trzeciego gola ponownie zdobył Kołaczek a wynik jak się później okazało ustalił wracający po kontuzji Damian Jaroń.

W najbliższą sobotę grodziski zespół rozegra ostatni sparing z KS-em Łomianki na boisku rywali. Początek 10 marca o godz. 12.00. W pierwszym meczu w rundy wiosennej 17 marca Pogoń podejmie LKS Jedlińsk.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi