09 09 2018

Pogoń kontynuuje zwycięską passę

09.09.2018, godz.: 14:07
Pogoń kontynuuje zwycięską passę
Fot. Pixabay

Piłkarze Pogoni Grodzisk nie spuszczają z tonu i zwyciężają w szóstym spotkaniu z rzędu. W sobotę w pokonanym polu zostawili Spartę Jazgarzew.

We wczorajszym spotkaniu to grodziski zespół  był faworytem, wygrał jak na razie wszystkie dotychczasowe spotkania, a znajdującą się w dolnej części tabeli Spartę przyjmował na własnym boisku.

Od początku spotkanie prowadzone było pod dyktando graczy Roberta Moskala. Już w 10. minucie gospodarze mogli prowadzić, ale obrońca Sparty wybił piłkę z linii bramkowej. Jednak dwie minuty później było 1:0 dla Pogoni, a piłkę do bramki niefortunną interwencją skierował obrońca Sparty. Ta bramka właściwie zabiła spotkanie w pierwszej połowie, Pogoń kontrolowała przebieg meczu, a gracze Sparty nie byli jej w stanie zagrozić.

Na początku drugiej odsłony trochę odważniej zaatakowali goście, mieli kilka sytuacji, ale zabrakło im skuteczności. Rywali dobił w 62. minucie Adrian Grabowski i tym samym ustalił wynik meczu.

Pogoń Grodzisk – Sparta Jazgarzew 2:0 (1:0)
Bramki: Samobójcza, Grabowski
Widzów: 400

Skład Pogoni: Przyrowski, Jędrzejczyk, Kołaczek (45′ Baranowski), Enow, Jaroń (86′ Pietraszek), Strzałkowski (79′ Więckowski), Pieczyński (45′ Skorupa), Małkowski, Krajewski, Łabęda, Szymański (45′ Grabowski)

Skład Sparty: Imiołek, Senderski (83′ Florczyk), Jaskólski, Ćwil, Bobowski (77′ Mazurek), Ryś, Aludauri (71′ Głowacki), Berliński, Mich (60′ Keller), Gajownik, Siudak

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi