09 09 2018

Pogoń kontynuuje zwycięską passę

09.09.2018, godz.: 14:07

Piłkarze Pogoni Grodzisk nie spuszczają z tonu i zwyciężają w szóstym spotkaniu z rzędu. W sobotę w pokonanym polu zostawili Spartę Jazgarzew.

We wczorajszym spotkaniu to grodziski zespół  był faworytem, wygrał jak na razie wszystkie dotychczasowe spotkania, a znajdującą się w dolnej części tabeli Spartę przyjmował na własnym boisku.

Od początku spotkanie prowadzone było pod dyktando graczy Roberta Moskala. Już w 10. minucie gospodarze mogli prowadzić, ale obrońca Sparty wybił piłkę z linii bramkowej. Jednak dwie minuty później było 1:0 dla Pogoni, a piłkę do bramki niefortunną interwencją skierował obrońca Sparty. Ta bramka właściwie zabiła spotkanie w pierwszej połowie, Pogoń kontrolowała przebieg meczu, a gracze Sparty nie byli jej w stanie zagrozić.

Na początku drugiej odsłony trochę odważniej zaatakowali goście, mieli kilka sytuacji, ale zabrakło im skuteczności. Rywali dobił w 62. minucie Adrian Grabowski i tym samym ustalił wynik meczu.

Pogoń Grodzisk – Sparta Jazgarzew 2:0 (1:0)
Bramki: Samobójcza, Grabowski
Widzów: 400

Skład Pogoni: Przyrowski, Jędrzejczyk, Kołaczek (45′ Baranowski), Enow, Jaroń (86′ Pietraszek), Strzałkowski (79′ Więckowski), Pieczyński (45′ Skorupa), Małkowski, Krajewski, Łabęda, Szymański (45′ Grabowski)

Skład Sparty: Imiołek, Senderski (83′ Florczyk), Jaskólski, Ćwil, Bobowski (77′ Mazurek), Ryś, Aludauri (71′ Głowacki), Berliński, Mich (60′ Keller), Gajownik, Siudak