14 05 2016

Podkowiańska Dycha i utrudnienia w ruchu kołowym

14.05.2016, godz.: 16:15
Podkowiańska Dycha i utrudnienia w ruchu kołowym
fot. Mat. organizatora

Choć do startu czwartej edycji Podkowiańskiej Dychy pozostają jeszcze dwa tygodnie, to już teraz organizatorzy imprezy oraz magistrat podali dokładne trasy biegów. Wywołają one bowiem utrudnienia w ruchu pojazdów.

Trasę biegu głównego wyznaczono ulicami Lilpopa, Lipową, Słowackiego, Prusa, Krasińskiego, Młochowską (od Krasińskiego do Nadarzyńskiej), Sienkiewicza, Mickiewicza, Reymonta i Jana Pawła II. W obrębie tych ulic odbędą się również zmagania na trzy kilometry – Bieg bez barier oraz nordic walking, a także wyścigi dla dzieci na 400 i 800 metrów.

– W związku z zawodami nastąpią utrudnienia w ruchu ulicznym na wymienionych ulicach. Zaplanowaliśmy trasę tak aby uciążliwości ograniczyć do minimum. Wszystkich kierowców, mieszkańców Podkowy i okolic prosimy o wyrozumiałość. Prosimy też o współpracę z policją, strażą miejską i wolontariuszami, którzy będą tego dnia pracować na trasie biegu – apeluje Podkowiańskie Towarzystwo Biegowe, organizator imprezy.

Orientacyjne godziny zamknięcia ulic dla ruchu kołowego 

– Lilpopa 9.00-14.00. Organizator prosi o nieparkowanie samochodów w czasie trwania imprezy na ulicy Lilpopa;
– Jana Pawła II na odcinku od Sienkiewicza do Alei Lipowej: 10.50–11.15; 11.25 – 12.30
– Aleja Lipowa, Słowackiego , Prusa: 10.50 – 11.30;
– Krasińskiego: 10.50 – 12.20;
– Młochowska na odcinku od Krasińskiego do Nadarzyńskiej, Sienkiewicza, Mickiewicza, Reymonta: 11.00 – 12.30.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi