06 05 2019

Podkowiańska Dycha coraz bliżej. Rozdajemy pakiety startowe!

06.05.2019, godz.: 16:56
Podkowiańska Dycha coraz bliżej. Rozdajemy pakiety startowe!
fot. Mat. organizatora

VII Podkowiańska Dycha już 26 maja. Na biegi można zapisać się do 21 maja na stronie organizatora tutaj. A już dziś można u nas wygrać pakiety startowe w tej imprezie. Szczegóły konkursu poniżej.

Tylko do 6 maja pakiet startowy kosztuje 49 zł. Po tym terminie opłata wynosi 60 zł. Dodatkowo, ale już tylko do 25 kwietnia można zamówić techniczną koszulkę biegową, która występuje z innym wzorem dla Pań a innym dla Panów. Pakiet startowy w biegach dziecięcych kosztuje 15 zł.

– W Lesie Młochowskim i w Parku Miejskim przy trasie biegu właśnie zakwitły zawilce. To wyjątkowa okazja aby w najbliższy weekend przebiec się trasą VII Podkowiańskiej Dychy podziwiając białe kobierce kwiatów. Magiczne! – podkreślają organizatorzy. 

Jest już tradycją, że gościem Dychy jest znana i regularnie biegająca postać kultury.Zaproszenie w latach ubiegłych przyjęli Jacek Hugo-Bader i Joanna Bator. W tym roku gościem będzie Marek Krajewski autor siedemnastu bestsellerowych powieści kryminalnych, filolog klasyczny. Laureat prestiżowych nagród literackich i kulturalnych (m.in. Paszportu „Polityki”, Nagrody Wielkiego Kalibru, Nagrody Prezydenta Wrocławia). Zadebiutował w 1999 roku „Śmiercią w Breslau”. Zapraszamy na spotkanie z autorem 27 maja 2019 r. (poniedziałek) o godz. 18.00 w ogrodzie Podkowiańskiej Biblioteki Publicznej w Czytelni pod Modrzewiami. Będziemy rozmawiać o najnowszej książce autora pt. „Dziewczyna o czterech palcach” która ukaże się 13 maja nakładem wydawnictwa Znak.

– Zapraszamy nie tylko zawodników ale także mieszkańców Podkowy i okolic do odwiedzenia w dniu imprezy Miasteczka Biegowego i skorzystania z wielu atrakcji zorganizowanych według naszych stałych tematów przewodnich: sportu, zdrowia oraz działań społeczno-kulturalnych – zachęcają organizatorzy. 

Tegoroczna Dycha to Pierwsze Mistrzostwa Polski Fizjoterapeutów w Biegu na 10km.Nic więc dziwnego, że wolontariusze Krajowej Izby Fizjoterapeutów nie tylko poprowadzą rozgrzewkę ale będą przygotowywać zdrowe soki dla biegaczy.

– W tym roku zbieramy środki dla Fundacji SONI, która wspiera niepełnosprawnych sportowców. Oprócz zbiórki w trakcie zapisów będziemy na kilka tygodni przed imprezą prowadzić licytację atrakcyjnych sprzętów biegowych ufundowanych przez sponsorów między innymi zegarków biegowych Garmin oraz butów Saucony. Szczegóły pojawią się na stronie wydarzenia – mówią ludzie z PTB. 

KONKURS
Do wygrania będą trzy pakiety startowe podczas imprezy. Po jednym pakiecie otrzymają trzy osoby, które dziś 6 maja o godz. 19.00 jako pierwsze przyślą maila na adres: info@grodzisknews.pl, w treści wpisując: „Podkowiańska Dycha”. W mailu należy podać również imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego*. Nazwiska zwycięzców ogłosimy 7 maja na stronie głównej portalu.

*Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody przez jego uczestników na przekazanie powyższych danych wyłącznie do wiadomości redakcji. W przypadku zaś dwóch zwycięskich osób oznaczać będzie również zgodę na publikację imienia i nazwiska w informacji o wynikach konkursu.

VII Podkowiańska Dycha, Park Miejski w Podkowie Leśnej

(dojazd ze stacji Warszawa Śródmieście WKD — 45 min.)

26 maja 2019

—> biegi dziecięce (400 m i 800 m)

—> biegi dla dorosłych (Bieg Bez Barier — 5 km i 10 km)

Patronem medialnym imprezy jest GrodziskNews.pl.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi