07 10 2018

Podkowa z tytułem Symbolu Polskiej Samorządności

07.10.2018, godz.: 16:16
Podkowa z tytułem Symbolu Polskiej Samorządności
fot. arturtusinski-podkowa.pl

Podkowa Leśna została wyróżniona tytułem „Symbolu Polskiej Samorządności 2018”. Kapituła przyznała wyróżnienie w ramach ósmej edycji programu mającego na celu wyłonienie najlepszych samorządów, jednostek naukowych i przedsiębiorstw.

Wyróżnienie dla Podkowy w postaci pamiątkowej tablicy odebrał burmistrz miasta ogrodu Artur Tusiński. Wręczenie odbyło się podczas kongresu ekonomicznego w Katowicach.

– Szczególną uwagę poświęcono osiągnięciom miast i gmin, których działalność może służyć za dobry przykład dla wszystkich polskich samorządów. Wręczenie wyróżnień poprzedziła debata pod hasłem Każdy powinien być SMART. Możliwości rozwoju miast i gmin w kontekście Smart City, podczas której uczestnicy wymieniali się doświadczeniami w realizacji idei inteligentnego miasta oraz pomysłami na jej dalszy rozwój – napisał na swoim blogu burmistrz Tusiński.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi