01 09 2018

Podkowa Leśna plenerem serialu w gwiazdorskiej obsadzie

01.09.2018, godz.: 16:00
Podkowa Leśna plenerem serialu w gwiazdorskiej obsadzie
fot. arturtusinski-podkowa.pl

Kolejny raz w Podkowie Leśnej powstają zdjęcia filmowe. Tym razem kręcone są do serialu opartego na kanwie powieści „Stulecie Winnych” Ałbeny Grabowskiej, mieszkanki sąsiedniego Brwinowa. Wystąpią Kinga Preis, Jan Wieczorkowski, Katarzyna Kwiatkowska.

Powieść, na motywach której powstaje serial liczy trzy tomy. Ukazała się w 2015 roku przez Wydawnictwo Zwierciadło. Szefem literackim projektu filmowego została Ilona Łepkowska, która zapowiedziała premierę na wiosnę 2019 r.

– W telewizji będzie można śledzić losy rodziny Winnych z Brwinowa, która została wpleciona w dramatyczne wydarzenia XX wieku. Akcja serialu rozpoczyna się z chwilą wybuchu I wojny światowej i trwa sto lat – do czasów współczesnych – ujawnia kulisy kręconej w Podkowie produkcji burmistrz Artur Tusiński.

W serialu wystąpią m.in. Kinga Preis, Jan Wieczorkowski, Katarzyna Kwiatkowska, Arkadiusz Janiczek, Olaf Lubaszenko, Rafał Królikowski, Adam Ferency oraz Roman Gancarczyk.

Tymczasem zachęcamy do obejrzenia zdjęć z podkowiańskiego planu filmowego.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi