24 03 2019

Pociągiem na mecz reprezentacji. Zmiany w kursowaniu kolei

24.03.2019, godz.: 15:48
Pociągiem na mecz reprezentacji. Zmiany w kursowaniu kolei
fot. Piotr Antos

Dziś na Stadionie Narodowym w Warszawie zostanie rozegrany drugi mecz eliminacji do EURO 2020, w którym reprezentacja Polski podejmie Łotwę. Aby zapewnić jak najlepszy transport kibicom, Koleje Mazowieckie wprowadzą zmiany w organizacji ruchu pociągów.

W niedzielny wieczór na PGE Narodowym reprezentacja pod wodzą Jerzego Brzęczka powalczy o kolejne trzy punkty, po trudnym wyjazdowym zwycięstwie nad Austrią. Na trybunach zasiądzie kilkadziesiąt tysięcy osób. Wielu kibiców dotrze na stadion pociągiem. Przewoźnicy robią co mogą, aby usprawnić transfer na stadion i z areny. Jednak dla pasażerów, którzy nie wybierają się na to spotkanie będzie się to wiązało z utrudnieniami.

– W związku z organizowanym przez Polski Związek Piłki Nożnej (PZPN) na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie meczem piłki nożnej Polska – Łotwa 24 marca 2019 r. – osoby posiadające bilet na mecz, bilet – zaproszenie lub akredytację PZPN będą mogły bezpłatnie podróżować pociągami KM oraz stołeczną komunikacją miejską (autobusy, tramwaje, metro, pociągi SKM) na obszarze 1. strefy biletowej. Uprawnienia będą obowiązywały od 24 marca 2019 r. (niedziela) od godziny 6.00 do 25 marca 2019 r. (poniedziałek) do godziny 1.00 – poinformowali kolejarze.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi