13 01 2018

Pobiegaj nocą w Grodzisku

13.01.2018, godz.: 18:49
Pobiegaj nocą w Grodzisku
fot. biegambolubie-noca.pl

W całej Polsce ruszył nowy sezon akcji „Biegam bo lubię nocą”. Bierze w niej udział także Grodzisk.

Spotkania odbywają się w plenerze i przybierają formułę miejskiego biegania po parkach i terenach zielonych. Jak sama nazwa wskazuje – biegamy nocą! Zajęcia są dla wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania – zapraszamy ! – zachęcają organizatorzy akcji. W Grodzisku koordynuje ją klub Biegi Grodzisk Maz. a każde wieczorne spotkanie biegowe odbędzie się pod okiem wykwalifikowanego trenera lekkie atletyki i byłego dziesięcioboisty Wojciecha Cynowskiego.

W bieganiu nocą może wziąć udział każdy: samodzielnie osoby powyżej 16 lat, a młodsze pod opieką dorosłego. Impreza jest oczywiście darmowa, a biegacze będą spotykać się cyklicznie w każdy poniedziałek o godz. 20.00. Zbiórka w hali grodziskiego OSiR-u przy ul. Westfala 3a.

Akcja potrwa do 26 marca.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi