14 01 2019

Po służbie zatrzymał kierowcę na „podwójnym gazie”

14.01.2019, godz.: 16:55
Po służbie zatrzymał kierowcę na „podwójnym gazie”
fot. Policja

Policjant po służbie zatrzymał nietrzeźwego kierowcę daewoo. Funkcjonariusz uniemożliwił dalszą jazdę 58-letniemu mieszkańcowi Milanówka, a do zdarzenia doszło w Brwinowie. Teraz za jazdę na „podwójnym gazie” 58-latek dopowie przed sądem.

O szczególach zatrzymania poinformowała policja. – Wczoraj kilka minut przed 12.00 aspirant sztabowy Daniel Czarnecki z Wydziału Ochrony Placówek Dyplomatycznych Komendy Stołecznej Policji, będąc w czasie wolnym od służby, zatrzymał w Brwinowie nietrzeźwego kierowcę. Policjant wychodząc ze sklepu zauważył wjeżdżający na parking pojazd m-ki daewoo lanos. Kierujący lanosem nie wyłączył silnika, wysiadł z samochodu i zataczając udał się do sklepu. Kiedy mijał policjanta, ten wyczuł od mężczyzny alkohol. Funkcjonariusz zgasił silnik, zabezpieczył kluczyki i natychmiast zatelefonował pod numer 112 – podała pruszkowska komenda.

Jej funckjonariusze wkrótce zjawili się na miejscu i przejęli zatrzmanego. Badanie alkomatem wykazało u mieszkańca Milanówka prawie dwa promile. Do czasu wytrzeźwienia został przekazany rodzinie. Odpowie jednak przed sądem za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

1

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi