25 06 2019

Po awans do III ligi. Dziś wielki mecz Pogoni

25.06.2019, godz.: 11:45
Po awans do III ligi. Dziś wielki mecz Pogoni
fot. Pogoń Grodzisk

Dziś przed Pogonią Grodzisk wielki mecz. Zdecyduje bowiem, czy nasza drużyna awansuje do trzeciej ligi. Zadanie nie będzie jednak łatwe, gdyż czerwono-biali muszą odrobić straty z pierwszego pojedynku z Huraganem Wołomin.

Grodziszczanie z pewnością przystąpią do tego meczu niezwykle zmotywowani, a na dodatek będą mieli za sobą publiczność oraz świadomość, że w 15 meczach na własnym boisku w tym sezonie odnieśli komplet zwycięstw.

A strata do odrobienia z pierwszego meczu nie jest duża. Nasza drużyna przegrała bowiem tylko 0:1, choć w ocenie obserwatorów długimi fragmentami Pogoń była lepsza.

Dziś trzeba tę lepszą jakość gry przełożyć na gole. Trzymajmy ksiuki i kibicujmy naszym! Początek spotkania przy al. Mokronoskich 4 o godz. 18.00. Bilety w cenie 10 zł do nabycia przed meczem. Organizatorzy radzą nie czekać z zakupem.

– Dzisiaj warto pośpieszyć się z kupnem biletu gdyż przygotowaliśmy dla Was kilka niespodzianek. Przede wszystkim już od godziny 17:00 będzie czynny punkt gastronomiczny aby każdy kibic w ten upalny dzień mógł ugasić swoje pragnienie. Dodatkowo z zakupionych biletów wylosujemy 6 szczęśliwców którzy w przerwie spotkania wezmą udział w konkursie na płycie boiska – mówią organizatorzy.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi