14 03 2018

Po alkoholu wybił szyby w zaparkowanych autach

14.03.2018, godz.: 09:50
Po alkoholu wybił szyby w zaparkowanych autach
fot. Policja

Policjanci zatrzymali Krystiana C. podejrzanego o wybicie przed kilkoma dniami szyb w trzech autach zaparkowanych przy ul. Sielskiej w Grodzisku. Mężczyzna przyznał się do winy. Dodał, ze był wtedy pod wpływem alkoholu.

Grodziscy kryminalni po otrzymaniu kilka dni temu zgłoszenia o wybiciu szyb w trzech pojazdach na Sielskiej rozpoczęli działania mające na celu wytypowanie sprawcy bądź sprawców tego postępku. Wkrótce ustalili, że może być za to odpowiedzialny 20-letni Krystian C.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony na komendę. Tam w rozmowie z policjantami przyznał, że tamtej nocy wybił kilka szyb w polonezie, fiacie i volkswagenie. Dodał, że był pod wpływem alkoholu. Wyraził również chęć naprawienia szkód, których wysokość określą właściciele pojazdów.

Krystian C. usłyszał natomiast zarzut uszkodzenia mienia.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi