26 05 2018

Płuczą sieć wodociągową. Kranówka zdatna do spożycia tylko po przegotowaniu

26.05.2018, godz.: 15:58
Płuczą sieć wodociągową. Kranówka zdatna do spożycia tylko po przegotowaniu
fot. Pixabay

Wodociągowcy w Żabiej Woli prowadzą prace konserwacyjne na sieci. Wiąże się to m.in. z chlorowaniem wody, dlatego magistrat zaleca korzystanie z kranówki wyłącznie po przegotowaniu.

Komunikat skierowany jest do mieszkańców miejscowości Lasek, Petrykozy i Redlanka. –  Woda do spożycia oraz do celów higienicznych (mycie zębów ,rany) może być używana po przegotowaniu. Konserwator sieci uruchomił chlorowanie i płukanie sieci wodociągowej w poszczególnych miejscowościach. Zostały wykonane badania kontrolne. O wyniku badań wody będziemy Państwa informować – podał żabiowolski magistrat.

Zalecenie przegotowywania wody obowiązuje do odwołania.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi